باز شدن سایت با www در همه صفحات

باز شدن سایت با www در همه صفحات

باز شدن سایت با www در همه صفحات

برای مشکل باز شدن سایت با www یا بدون www آموزش های زیادی در وب نوشته شده اما درباره باز شدن سایت در همه صفحات صحبتی نشده از لحاظ سئو شاید ریدایرکت سایت به www فقط در صفحه اصلی کافی باشد چون با همین تنظیم همه صفحات را شامل میشود اما برای اینکه تو شک نباشیم و محکم کاری کنیم  و همچینین وقتی که کاربران صفحات داخلی سایت را در مرورگر وارد میکنن با حالت www باز شود بهتر است کدی را استفاده کنیم که این تنظیم در همه صفحات سایت اعمال کند.

ادامه مطلب

چند راه حل برای سایت هایی که افت ترافیک داشته اند.

چند راه حل برای سایت هایی که افت ترافیک داشته اند.

شما اقدام به راه اندازی یک سایت کرده اید و قصد دارید بازدیدکنندگان زیادی به سایت وارد کنید.اگر شما نتوانید بازدیدکننده به سایت وارد کنید و یا اگر بازدیدکنندگان سایت شما کاهش یابد چکار میکنید.

در این مقاله ۵ نکته برای سایت هایی که افت ترافیک داشته اند را به شما معرفی میکنم.

چرا ترافیک را از دست داده ام آیا تغییر در جایگاه شما در گوگل وجود دارد؟

اگر ترافیک سایت شما کم هست ابتدا سایت خود را در لیست نتایج گوگل بررسی کنید ممکن هست شما قسمت هایی از سایت رو تغییر داده اید و یا خطایی در سایت ما وجود دارد و در نتیحه رتبه سایت ما تغییر کرده است.

از دست دادن رتبه سایت در گوگل یکی از مهمترین دلایل کاهش ترافیک سایت است اگر متوجه کاهش رتبه شده اید باید سریع اقدام به بررسی سئو سایت و رفع مشکلات آن باشید.

اگر تغییرات در رتبه سایت خود مشاهده نکردید ابتدا فکر کنید که دلیل کاهش الکسا و ترافیک به علت تعطیلاتی مانند عید نوروز ،عزاداری های محرم نیست پس باید ۵ دلیل زیر را در این مقاله دنبال کنید.

 

ادامه مطلب